KONST / Litografier / Litografi 10313432
nr 1031 3432
Karl Mårtens
(f. 1956), Sverige
Litografi, Karl Mårtens (f. 1956), 68/290, signerad, bladets mått: 42x29
Karl Mårtens, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 18 april 2016
kl 18:50:36
17/4 21:42:35